Madame Butterfly - Artystyczne Czwartki

CKF Zorza, 30 października, godz. 20.30, bilet 35 zł.
W końcu do Chełma trafił cykl: Opery i balet w kinie. 30 października, w ramach Artystycznych Czwartków, pokażemy mega produkcję The Metropolitan Opera – Madame Butterfly z udziałem wybitnych solistów.

19 polubienia

186 wyświetlenia

OSPTA po raz drugi!

ChDK, 14-16 listopada 2014 r.
Już w listopadzie II edycja Ogólnopolskich Spotkań Profesjonalnych Teatrów Amatorskich.

0 polubienia

762 wyświetlenia

Karolak Quartet i Beata Przybytek – Zaduszki Jazzowe 2014

ChDK, 2 listopada, godz. 18, bilet 40 i 50 zł.
W tym roku odwiedzi nas wirtuoz organów Hammonda - Wojciech Karolak, wraz ze swoim zespołem w składzie: Jerzy Małek, Tomasz Grzegorski, Arkadiusz Skolik. Gościem specjalnym będzie uznawana za jeden z najciekawszych, polskich głosów Beata Przybytek.

58 polubienia

704 wyświetlenia

Grzegorz Hyży – koncert

ChDK, 24 października, godz. 19, bilet 35 zł.
Piosenki Hyżego „Na chwilę” czy „Wstaję” nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów, nic dziwnego więc, że wokalista otrzymał statuetkę za Najlepszy Radiowy Debiut. 27 maja 2014 r. ukazał się jego album studyjny pt. „Z całych sił”.

83 polubienia

2505 wyświetlenia

Bracia – koncert

ChDK, 22 listopada, godz. 19, bilet 50 zł.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na długo oczekiwany koncert zespołu Bracia. Ostatni czas przyniósł zespołowi rozgłos, można ich usłyszeć dosłownie wszędzie. Nowy album "Zmienić zdarzeń bieg", podczas festiwalu w Sopocie, otrzymał status Złotej Płyty.

74 polubienia

2456 wyświetlenia

Casting - OPOLE Osiemdziesiąt vol. 2

ChDK, 5 listopada, godz. 18.
Zapraszamy wszystkich pragnących znaleźć się w elitarnym gronie wokalistów drugiej części Opola Osiemdziesiąt, wyjątkowej produkcji Chełmskiego Domu Kultury. Szukamy ciekawych osobowości i głosów.

19 polubienia

181 wyświetlenia

Damy i huzary - Artystyczne Czwartki

CKF Zorza, 23 października, godz. 20.30, bilet 20 zł.
Ponownie zapraszamy na Teatralny Wieczór Kinowy. Tym razem powracamy do klasyki. Skrząca się humorem inscenizacja komedii Aleksandra Fredry w reżyserii Olgi Lipińskiej została zaliczona do Złotej Setki Teatru Telewizji.

20 polubienia

126 wyświetlenia

Niepodległa – koncert pieśni i piosenek patriotycznych

ChDK, 9 listopada, godz. 18, bilet 15 zł.

Chełmski Dom Kultury ma wielką przyjemność zaprosić na  wyjątkowy koncert patriotyczny, w którym udział wezmą zespoły i formy artystyczne ChDK oraz zaproszeni goście.

46 polubienia

596 wyświetlenia

Artystyczne Czwartki w Zorzy

Pod tym tajemniczym tytułem kryją się cykliczne spotkania z DKF-em, Filmami Wszech Czasów i Teatralnymi Wieczorami Kinowymi oraz Światowymi Scenami Opery i Baletu.

46 polubienia

697 wyświetlenia

Björk: Biophilia Live

CKF Zorza, 18 października, godz. 19, bilet 20 zł.
Biophilia to nie tylko imponujący wizualnie koncert z utworami ze słynnego ósmego albumu Björk, lecz również przemyślany w najdrobniejszym szczególe multimedialny projekt poświęcony przyrodzie i ginącemu pięknu natury.

33 polubienia

540 wyświetlenia

Gród imieniem Chełm - film

Film produkcji Chełmskiego Domu Kultury prezentujący sylwetkę księcia Daniela Romanowicza oraz początki miasta Chełm.

58 polubienia

634 wyświetlenia

Bóg Niżyński – spektakl

ChDK, 18 października, godz. 18, bilet 20 zł.
Tej jesieni Teatr Polska zawita do ChDK. W ramach projektu na deskach sali widowiskowej wystawione zostaną trzy spektakle trzech, różnych teatrów. Ostatnim z nich będzie „Bóg Niżyński” Teatru Wierszalin.

79 polubienia

1425 wyświetlenia

Kolejna Noc kultury za nami!

Tegoroczna Noc kultury była wyjątkowa i zaskakująca. W programie znalazły się trzy oferty Chadeku. Rozpoczęliśmy spektakularnie - od Koncertu na dachu.

63 polubienia

2027 wyświetlenia

Neonówka - kabaret

ChDK, 19 października, godz. 16:30, bilet 60 / 80 zł.
„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” - to tytuł najnowszego program Kabaretu  Neo-Nówka.
Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do  miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno. W tym programie  Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą  prezentowanych skeczy.

77 polubienia

2514 wyświetlenia

Mayday – spektakl

ChDK, 11 października, godz. 18, bilet 20 zł.

W związku z wieloma prośbami, Chełmski Dom Kultury pragnie zaprosić po raz kolejny na fantastyczną komedię Raya Cooneya pt. „Mayday”(Run for Your wife) w wykonaniu Teatru Ziemi Chełmskiej.

66 polubienia

2530 wyświetlenia

Next   —›     

Wspierają nas

FORMULARZ KONTAKTOWY

Please enter name
Please enter e-mail
E-mail is not a valid format
Please enter message

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS

Pomoc

W zakładce "Aktualności" znajdziecie Państwo najnowsze artykuły dotyczące naszej działalności. Formy artystyczne prowadzone przez Chełmski Dom Kultury znajdują się w menu "Nasze Formy". Osoby zainteresowane wynajmem sal lub pokazami artystycznymi zapraszamy do podstrony "Usługi". Jeśli chcą Państwo zarezerwować lub kupić bilet na nasze wydarzenie kliknij przycisk "Rezerwacja biletów" w głównym menu.

Wszelkie uwagi/problemy dotyczące funkcjonowania strony prosimy zgłaszać na adres: a.adamczuk@chdk.chelm.pl

Uwagi i propozycje

Staramy się trafiać w Wasze gusta, zaspokajając głód również kultury niekomercyjnej - i tu liczymy na Waszą pomoc, sugestie. Chcemy, żeby byli Państwo nie tylko odbiorcami kultury, ale także jej twórcami. To nie slogan - CHDK istnieje i działa po to, by stawać się centrum życia kulturalnego w Chełmie. Bardzo byśmy sobie tego życzyli…

Czekamy na Wasze uwagi i propozycje.

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 835 714 lub pocztą elektroniczną na adres: mariuszmatera@chdk.chelm.pl