Taniec, śpiew, aktorstwo, muzyka - cztery żywioły w jednym, czyli pierwsza w Chełmie i jedyna w regionie szkoła musicalowa. Zapewniamy profesjonalne sale treningowe, doświadczoną kadrę instruktorską złożoną z atystów Teatru Muzycznego w Lublinie, Teatru im. H.Ch.Andersena w Lublinie i Studia Piosenki "Metro".

Zajęcia odbywają się w soboty, w czterech grupach wiekowych. 

 

Osoba odpowiedzialna: Renata Jakimiuk (82 563 00 81 | renata.jakimiuk@chdk.chelm.pl)

22 stycznia 2022

 • 10.00-11.30 - grupa I i II zajęcia taneczne p. Wojtek Pyszniak sala lustrzana
 • 10.00-11.30 - grupa III zajęcia wokalne p. A. Chlebik sala chóralna
 • 11.40-13.10 - grupa I i II zajęcia wokalne sala chóralna
 • 11.40-13.10 - grupa III zajęcia taneczne sala lustrzana
 • 13.20-14.50 - grupa IV zajęcia wokalne p. A. Chlebik sala chóralna
 • 15.00-16.30 - grupa IV zajęcia taneczne  p. W. Pyszniak

29 stycznia 2022

 • 10.00-11.30 - grupa I i II zajęcia taneczne p. Wojtek Pyszniak sala lustrzana
 • 10.00-11.30 - grupa III zajęcia wokalne p. A. Chlebik sala chóralna
 • 11.40-13.10 - grupa I i II zajęcia wokalne sala chóralna
 • 11.40-13.10 - grupa III zajęcia taneczne sala lustrzana
 • 13.20-14.50 - grupa IV zajęcia taneczne  p. W. Pyszniak
 • 15.00-16.30 - grupa IV zajęcia wokalne p. A. Chlebik sala chóralna

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW "CHADEK MUSICAL ACADEMY":

17 marca jest organizowany wyjazd do Warszawy na musical Rodzina Addamsów w Teatrze Syrena.

Wyjazd około 9.30/10.00 i powrót około 22.00. Spektakl grany jest o 15.00. Koszt biletu to 80 zł. Zapisy i wpłaty w Sekretariacie CHDK u Elizy Kalman (tel. 82  563 02 65)  maksymalnie do 4 marca
 

UWAGA! Zaczynamy okres przygotowawczy do Koncertu Finałowego MUSICAL STARS, który odbędzie się 23 czerwca 2019 roku.
Bardzo prosimy o wzięcie pod uwagę tego terminu w planowaniu urlopów i wyjazdów wakacyjnych naszych uczestników.
Tradycyjnie będziemy od kwietnia pracować intensywnie i czasem zajęcia mogą być wydłużone. Będziemy o tym informować odpowiednio wcześniej.

Anika Chlebik

jest muzyczką, wokalistką, pedagogiem, nauczycielem emisji głosu, właścicielką Pracowni artystyczno – edukacyjnej ART VOICE. Prowadzi w Lublinie filię Studia Piosenki Metro, której założycielami jest Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa oraz Janusz Burzyński, pod auspicjami Teatru Studia Buffo w Warszawie.

Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. T. Szeligowskiego w Lublinie w klasie śpiewu solowego pani prof. Aliny Naumowicz oraz kierunek pedagogika na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS, jak również Podyplomowe Studia z Emisji Głosu na Wydziale Artystycznym UMCS. W latach 2004 – 2010 występowała na scenie lubelskiego Teatru Muzycznego. Brała udział między innymi w takich spektaklach jak: Straszny Dwór, Carmen, Baron Cygański oraz Galach Operowych, Koncertach Operetkowych i Musicalowych. Koncertowała w lubelskich kawiarniach artystycznych, występowała w salach lubelskiego Trybunału Koronnego, czy Pałacu Małachowskich w Nałęczowie, prezentując się głównie w piosenkach z repertuaru artystów XX- lecia międzywojennego, jak również ariach operetkowych czy musicalowych.


Piotr Bublewicz

W 2017 roku uzyskał tytuł magistra sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, filii we Wrocławiu, Wydział Lalkarski (Obecnie Akademia Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego). Podczas studiów dwukrotnie nagradzany stypendium Rektora PWST za wybitne osiągnięcia artystyczne oraz stypendium prezydenta miasta Wrocławia za wybite osiągnięcia artystyczne. W marcu 2018 w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru Piotr Bublewicz został uhonorowany nagrodą okolicznościową prezydenta miasta Lublin.

Od września 2016 roku jest aktorem Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie gdzie zagrał m.in.: Ryjka w Muminkach w reż. Jerzego Jana Połońskiego, Psa Jipa w Zwierzętach Doktora Dolittle w reż. Jerzego Jana Połońskiego, Zbigniewa w Dziób w dziób w reż. Elżbiety Depty, Dziennikarza w Weselu w reż. Jakuba Roszkowskiego, Baldeo w Księdze dżungli w reż. Jakuba Roszkowskiego, Rumburaka w Arabeli w reż. Igora Gorzkowskiego. Współpracuje również z Centrum Kultury w Lublinie, Teatrem Starym w Lublinie, Polskim Radiem Lublin, Teatrem muzycznym w Lublinie, Teatrem Lukla. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć teatralnych m.in.: w Teatrze im. H.Ch. Andersena, Domu kultury ABC, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lublinie, Fundacji L’ARCHE wspólnota we Wrocławiu, Gminny Dom Kultury w Piotrkowie (woj. Lubelskie).

Ponad to od października 2016 roku do czerwca 2018 roku asystował w prowadzeniu zajęć „gra aktorska w masce” na Wydziale Lalkarskim wrocławskiej Filii Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. W celu podwyższenia swoich kwalifikacji i umiejętności regularnie uczestniczy w zajęciach warsztatowych, m.in.: Warsztaty z Agatą Dudą- Gracz, Warsztaty Biomechaniki Wsiewołoda Meyerholda z Giedannijem Bogdanowem (bezpośredni uczeń Meyerholda), warsztaty aktorskie z techniki „method acting” z Małgorzatą Lipman, warsztaty choreograficzne z Weronika Pelczyńską i Katarzyną Sitarz.


Wojtek Pyszniak

Od roku 2006 jest tancerzem - koryfejem baletu Teatru Muzycznego w Lublinie. Oprócz kariery artystycznej od wielu lat rozwija się również jako pedagog tańca i choreograf współpracując w Polsce z wieloma zespołami tańca. W 2019 r. otrzymał dyplom uznania Marszałka Województwa Lubelskiego za wzorowe wypełnianie obowiązków oraz zaangażowanie w działalność artystyczną Teatru Muzycznego w Lublinie, a w 201r. Medal Prezydenta Miasta Lublina w uznaniu za osiągnięcia w dziedzinie sztuki baletowej oraz działalność na rzecz upowszechniania lubelskiej kultury.

Letnie Warsztaty Musicalowe 2020

10 - 14 sierpnia 2020r. | ChDK

Nabory - Chadek Musical Academy 2019-2020

ChDK | 28 września 2019 | godz. 14:00 | sala lustrzana

Letnie Warsztaty Musicalowe 2019

ChDK, 29 lipca - 2 sierpnia

Koncert Musicalowy "Musical Stars"

ChDK, 22 czerwca, godz. 17:00, bilet: 15 zł

Chadek Musical Academy - nabory 2018/2019

ChDK,  22 września g. 18.00, sala lustrzana

Letnie Warsztaty Musicalowe - zapisy wciąż trwają

ChDK, 13 - 17 sierpnia 2018 r.

Kolejna edycja warsztatów musicalowych. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych. UWAGA: informacja o płatnościach.

Casting do Chadek Musical Academy - wyniki

Poniżej wyniki castingu z 16 września 2017 r.

Letnie Warsztaty Musicalowe

ChDK, 31 lipca - 4 sierpnia 2017 r.

Kolejna edycja warsztatów musicalowych. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ach te musicale - koncert Chadek Musical Academy

ChDK, 18 czerwca 2017 r., g. 18.00, bilet: 15 zł

Koncert edukacyjny z niespodzianką.

Bless Klepcharek w Chadek Musical Academy

ChDK, 25 lutego, g. 10.30

Warsztaty "jazz and musical dance", które specjalnie dla uczestników naszej szkoły musicalowej poprowadzi wyjątkowy Bless Klepcharek.

Strony

FORMULARZ KONTAKTOWY

Please enter name
Please enter e-mail
E-mail is not a valid format
Please enter message

Obowiązek informacyjny

Administratorem jest Chełmski Dom Kultury reprezentowany przez Dyrektora (adres: Plac Tysiąclecia 1, 22-100 Chełm, tel. 48 82 563 00 81, e-mail: sekretariat@chdk.chelm.pl)

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres e-mail: inspektor@cbi24.pl

Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych".

ZNAJDŹ NAS

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 82 563 00 81 - wew. 318 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@chdk.chelm.pl


Pomoc

W zakładce "Aktualności" znajdziecie Państwo najnowsze artykuły dotyczące naszej działalności. Formy artystyczne prowadzone przez Chełmski Dom Kultury znajdują się w menu "Nasze Formy". Osoby zainteresowane wynajmem sal lub pokazami artystycznymi zapraszamy do podstrony "Usługi". Jeśli chcą Państwo zarezerwować lub kupić bilet na nasze wydarzenie kliknij przycisk "Rezerwacja biletów" w głównym menu. Wszelkie uwagi/problemy dotyczące funkcjonowania strony prosimy zgłaszać na adres: sekretariat@chdk.chelm.pl


Uwagi i propozycje

Staramy się trafiać w Wasze gusta, zaspokajając głód również kultury niekomercyjnej - i tu liczymy na Waszą pomoc, sugestie. Chcemy, żeby byli Państwo nie tylko odbiorcami kultury, ale także jej twórcami. To nie slogan - CHDK istnieje i działa po to, by stawać się centrum życia kulturalnego w Chełmie. Bardzo byśmy sobie tego życzyli…

Czekamy na Wasze uwagi i propozycje.

Sala widowiskowa

Ilość miejsc - 504 Posiada dużą scenę z regulowaną głębokością, komfortowe nowe fotele, fosę dla orkiestry symfonicznej. Dysponujemy nowoczesnym oświetleniem teatralno-estradowym (75 punktów świetlnych) oraz rewelacyjnym nagłośnieniem wyrównanym liniowo francuskiej firmy Nexo Geos (konsolety cyfrowe Yamaha Ls9). Na zapleczu sceny znajdują się duże i wygodne garderoby. Sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji muzyków oddajemy znakomity fortepian marki Petrof.