Chadek Gospel Choir

Grupa istnieje od 2010 r. Jest chórem typowo koncertowym. W skład obecnie wchodzi ponad 30 osób. Koncerty zespołu to żywiołowe, pełne pasji i pozytywnej energii widowiska, które w naturalny sposób angażują publiczność.

Chadek Gospel Choir

Partychóra Ensemble

„Partychóra Ensemble” to połączenie miłości do muzyki z przyjemnością dzielenia się tą pasją z ludźmi o podobnej wrażliwości.

Partychóra Ensemble

Chór Ziemi Chełmskiej "Hejnał"

Chór Hejnał to najdłużej działający chełmski chór. Grupa ma na swoim koncie setki koncertów w kraju i zagranicą, a także udział w prestiżowych festiwalach.

Chór Ziemi Chełmskiej "Hejnał"

Kapela

Kapela Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej jest jego integralną, nierozerwalną częścią powstałą z zespołem w 1980 roku. Koncertuje z zespołem od momentu jego powstania do chwili obecnej.

Kapela

FORMULARZ KONTAKTOWY

Please enter name
Please enter e-mail
E-mail is not a valid format
Please enter message

ZNAJDŹ NAS

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 82 563 00 81 - wew. 318 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@chdk.chelm.pl


Pomoc

W zakładce "Aktualności" znajdziecie Państwo najnowsze artykuły dotyczące naszej działalności. Formy artystyczne prowadzone przez Chełmski Dom Kultury znajdują się w menu "Nasze Formy". Osoby zainteresowane wynajmem sal lub pokazami artystycznymi zapraszamy do podstrony "Usługi". Jeśli chcą Państwo zarezerwować lub kupić bilet na nasze wydarzenie kliknij przycisk "Rezerwacja biletów" w głównym menu. Wszelkie uwagi/problemy dotyczące funkcjonowania strony prosimy zgłaszać na adres: sekretariat@chdk.chelm.pl


Uwagi i propozycje

Staramy się trafiać w Wasze gusta, zaspokajając głód również kultury niekomercyjnej - i tu liczymy na Waszą pomoc, sugestie. Chcemy, żeby byli Państwo nie tylko odbiorcami kultury, ale także jej twórcami. To nie slogan - CHDK istnieje i działa po to, by stawać się centrum życia kulturalnego w Chełmie. Bardzo byśmy sobie tego życzyli…

Czekamy na Wasze uwagi i propozycje.

Sala widowiskowa

Ilość miejsc - 504 Posiada dużą scenę z regulowaną głębokością, komfortowe nowe fotele, fosę dla orkiestry symfonicznej. Dysponujemy nowoczesnym oświetleniem teatralno-estradowym (75 punktów świetlnych) oraz rewelacyjnym nagłośnieniem wyrównanym liniowo francuskiej firmy Nexo Geos (konsolety cyfrowe Yamaha Ls9). Na zapleczu sceny znajdują się duże i wygodne garderoby. Sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji muzyków oddajemy znakomity fortepian marki Petrof.