Pracownia twórcza

Poza nauką gwarantujemy DZIECIOM miłą zabawę w ARTYSTÓW w ciepłej, koleżeńskiej atmosferze. Edukacja plastyczna ma charakter pracy twórczej.

Pracownia twórcza

Pracownia tkaniny artystycznej ABAKAN

Pracownia Tkaniny Artystycznej ABAKAN - miejsce gdzie co tydzień uczestnicy poznają podstawy tkactwa artystycznego, sploty i techniki, naukę cieniowania.


Pracownia tkaniny artystycznej ABAKAN

Pracownia witrażu

Tutaj uczestnicy nauczą się ciąć szkło, poznają niezbędne do tego narzędzia, nauczą się bezpiecznie je użytkować oraz samodzielnie wykonają witrażowe ozdoby i drobne elementy dekoracyjne.

Pracownia witrażu

PRACOWNIA SZYCIA - AMFITEATR W KUMOWEJ DOLINIE

Pracownia szycia to miejsce gdzie można zrealizować swoje pasje związane z projektowaniem i szyciem zarówno odzieży jak i wszelkich form użytkowych.

PRACOWNIA SZYCIA - AMFITEATR W KUMOWEJ DOLINIE

PRACOWNIA TKACKA - AMFITEATR W KUMOWEJ DOLINIE

Pracownia tkacka - to miejsce gdzie, spotykają się wszyscy pasjonaci twórczego rękodzieła.

PRACOWNIA TKACKA - AMFITEATR W KUMOWEJ DOLINIE

PRACOWNIA CERAMIKI - AMFITEATR W KUMOWEJ DOLINIE

Pracownia ceramiczna to miejsce dla wszystkich pasjonatów twórczego działania.

PRACOWNIA CERAMIKI - AMFITEATR W KUMOWEJ DOLINIE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Please enter name
Please enter e-mail
E-mail is not a valid format
Please enter message

ZNAJDŹ NAS

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 82 563 00 81 - wew. 318 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@chdk.chelm.pl


Pomoc

W zakładce "Aktualności" znajdziecie Państwo najnowsze artykuły dotyczące naszej działalności. Formy artystyczne prowadzone przez Chełmski Dom Kultury znajdują się w menu "Nasze Formy". Osoby zainteresowane wynajmem sal lub pokazami artystycznymi zapraszamy do podstrony "Usługi". Jeśli chcą Państwo zarezerwować lub kupić bilet na nasze wydarzenie kliknij przycisk "Rezerwacja biletów" w głównym menu. Wszelkie uwagi/problemy dotyczące funkcjonowania strony prosimy zgłaszać na adres: sekretariat@chdk.chelm.pl


Uwagi i propozycje

Staramy się trafiać w Wasze gusta, zaspokajając głód również kultury niekomercyjnej - i tu liczymy na Waszą pomoc, sugestie. Chcemy, żeby byli Państwo nie tylko odbiorcami kultury, ale także jej twórcami. To nie slogan - CHDK istnieje i działa po to, by stawać się centrum życia kulturalnego w Chełmie. Bardzo byśmy sobie tego życzyli…

Czekamy na Wasze uwagi i propozycje.

Sala widowiskowa

Ilość miejsc - 504 Posiada dużą scenę z regulowaną głębokością, komfortowe nowe fotele, fosę dla orkiestry symfonicznej. Dysponujemy nowoczesnym oświetleniem teatralno-estradowym (75 punktów świetlnych) oraz rewelacyjnym nagłośnieniem wyrównanym liniowo francuskiej firmy Nexo Geos (konsolety cyfrowe Yamaha Ls9). Na zapleczu sceny znajdują się duże i wygodne garderoby. Sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji muzyków oddajemy znakomity fortepian marki Petrof.