Barbara Czajkowska

Barbara Czajkowska to doświadczony instruktor wielu form tanecznych (m.in. balet, jazz, taniec współczesny, broadway) i ruchowych (pilates, yoga, zajęcia prozdrowotne i rehabilitacyjne). Dzięki tak bogatemu doświadczeniu i wielu formom prozdrowotnym, wie co najlepsze dla każdego tancerza i jak trenować z głową, czyli zdrowo. Jej doświadczenie zawodowe zawiera między innymi czteroletnią współpracę z Polskim Teatrem Tańca w Poznaniu, gdzie brała aktywny udział w większości repertuaru, zarówno autorstwa dyrektor Ewy Wycichowskiej, jak i gościnnych twórców,  współpracę z wieloma zespołami w Polsce i zagranicą m.in. Nomade Fabrik, Rialto Theatre, Teatro del Silenzio, Serge Ricci czy Teatrem Tańca Zawirowania i Teatrem Stara Prochownia w Warszawie, gdzie poza pracą twórczą, pracowała również jako koordynator Festiwalu Teatrów Tańca.

W ostatnich latach współpracuje z choreografem Roberto Zappala i Zappala Compagnia we Włoszech, Wojtkiem Mochniejem i polsko-kanadyjskim W&M Physical Theater, Lubelskim Teatrem Tańca i Teatrem Muzycznym w Lublinie. Uczy techniki release, improwizacji i jogi w Polsce i zagranicą, zarówno na poziomie akademickim, profesjonalnym jak i ściśle amatorskim. Ze szczególnym oddaniem prowadzi cykliczne zajęcia dla młodzieży ze środowisk patologicznych we włoskim San Giovanni de la Punta.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Please enter name
Please enter e-mail
E-mail is not a valid format
Please enter message

Obowiązek informacyjny

Administratorem jest Chełmski Dom Kultury reprezentowany przez Dyrektora (adres: Plac Tysiąclecia 1, 22-100 Chełm, tel. 48 82 563 00 81, e-mail: sekretariat@chdk.chelm.pl)

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres e-mail: inspektor@cbi24.pl

Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych".

ZNAJDŹ NAS

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 82 563 00 81 - wew. 318 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@chdk.chelm.pl


Pomoc

W zakładce "Aktualności" znajdziecie Państwo najnowsze artykuły dotyczące naszej działalności. Formy artystyczne prowadzone przez Chełmski Dom Kultury znajdują się w menu "Nasze Formy". Osoby zainteresowane wynajmem sal lub pokazami artystycznymi zapraszamy do podstrony "Usługi". Jeśli chcą Państwo zarezerwować lub kupić bilet na nasze wydarzenie kliknij przycisk "Rezerwacja biletów" w głównym menu. Wszelkie uwagi/problemy dotyczące funkcjonowania strony prosimy zgłaszać na adres: sekretariat@chdk.chelm.pl


Uwagi i propozycje

Staramy się trafiać w Wasze gusta, zaspokajając głód również kultury niekomercyjnej - i tu liczymy na Waszą pomoc, sugestie. Chcemy, żeby byli Państwo nie tylko odbiorcami kultury, ale także jej twórcami. To nie slogan - CHDK istnieje i działa po to, by stawać się centrum życia kulturalnego w Chełmie. Bardzo byśmy sobie tego życzyli…

Czekamy na Wasze uwagi i propozycje.

Sala widowiskowa

Ilość miejsc - 504 Posiada dużą scenę z regulowaną głębokością, komfortowe nowe fotele, fosę dla orkiestry symfonicznej. Dysponujemy nowoczesnym oświetleniem teatralno-estradowym (75 punktów świetlnych) oraz rewelacyjnym nagłośnieniem wyrównanym liniowo francuskiej firmy Nexo Geos (konsolety cyfrowe Yamaha Ls9). Na zapleczu sceny znajdują się duże i wygodne garderoby. Sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji muzyków oddajemy znakomity fortepian marki Petrof.